Jestem inżynierem oprogramowania z zawodu, pasji i wykształcenia. Pracuję z małym i z dużym oprogramowaniem: od wyspecjalizowanych aplikacji desktopowych i internetowych do rozległych systemów zbudowanych z wielu usług, łączących wiele serwerów. Mam doświadczenie w integracji systemów i baz danych. Chętnie podejmę się tworzenia i rozwoju komputerowej inteligencji, mam w tym kierunku formalne wykształcenie. Moją mocną stroną jest umiejętność szybkiego opanowania środowiska o dużym zróżnicowaniu technologicznym – niezależnie od tego, czy chodzi o technologie nowe czy stare. Lubię pracować z legacy code.

Dodatkowo, od dłuższego czasu równolegle rozwijam swoje kompetencje w zakresie bezpieczeństwa informacji. Jestem certyfikowanym audytorem wiodącym oraz audytorem wewnętrznym ISO 27001 oraz posiadam kwalifikacje zawodowe Inspektora Ochrony Danych. 

Zapraszam do kontaktu: grzegorz.adam.kowalski@outlook.com.

Na górze i na dole strony można znaleźć ikonki-odnośniki do serwisów internetowych, w których mam swoje profile. Tam też można szukać ze mną kontaktu oraz znaleźć rozmaite informacje na mój temat.